• GRATULACJE

• Iza z oddziału III oraz Maja z oddziału V wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt "Matematyka w przyrodzie". Dziewczynki zdobyły I MIEJSCE. GRATULUJEMY

• MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-RECYTATORSKI

• W tym roku przypada 180 rocznica urodzin wielkiej poetki MARII KONOPNICKIEJ. Z tej okazji nasze Przedszkole zorganizowało Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczno-Recytatorski pt" Dziecięcy świat w wierszach Marii Konopnickiej " pod Honorowym patronatem Burmistrza Miasta Żywca Antoniego Szlagora.

Dzisiaj odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym oraz konkurs Recytatorski.

W konkursie plastycznym spośród 25 prac z Zywieckich przedszkoli jury przyznało w kategorii wiekowej 3-4 I miejsce oraz wyróżnienie, w kategorii wiekowej 5-6 lat I, II i III miejsce oraz 3 wyróżnienia.

W konkursie Recytatorskim wzięło udział 6 uczestników. Jury wysłuchało m. in. wiersza :"Kukułeczka", "Stefek Burczymucha" " Nasz domek", " Tęcza", " Pranie" i przyznało I, II i III miejsce oraz 3 wyróżnienia.

Występy artystyczne przygotowały dzieci z oddziału IV, VII I III.

Gościem specjalnym była pani Olena Kropachowa z Żytomierza z Ukrainy, która zaprezentowała krótki recital.

Dziekujemy wszystkim dzieciom za piękne pracę, wspaniale wiersze, nauczycielom z przygotowanie. GRATULUJEMY wszystkim jeszcze raz. Więcej zdjęć na FB

• WRĘCZENIE NAGRÓD W MIEDZYGRUPOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

• Dzisiaj odbyło się wręczenie nagród z Międzygrupowego Konkursu Plastycznego " Dziecięcy świat w wierszach Marii Konopnickiej". Wszystkie dzieci, które wzięły udział w Konkursie otrzymały dyplomy, piękne książki oraz słodki upominek. Jeszcze raz wszystkim bardzo gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział w naszym konkursie. Więcej zdjęć na FB

• MIĘDZYGRUPOWY KONKURS PLASTYCZNY

• Międzygrupowy Konkurs Plastyczny " Dziecięcy świat w wierszach Marii Konopnickiej".

Dziekujemy wszystkim dzieciom za piękne pracę.

Komisja przyznała trzy I MIEJSCA oraz trzy WYRÓŻNIENIA. Komisja brała pod uwagę samodzielne wykonanie pracy przez dziecko.

I miejsca zajęli : Wiktor z oddziału IV, Zosia B. z oddziału III oraz Amelka z oddziału VI - te prace będą reprezentowały nasze Przedszkole w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym.

Wyróżnienia zdobyli : Lilianka z oddziału IV, Mikołaj z oddziału VI oraz Hania W. z oddziału VIII.

• DYŻUR WAKACYJNY W MIESIĄCU LIPCU I SIERPNIU

informujemy, iż  dyżur wakacyjny:

• w miesiącu lipcu  pełni  Przedszkole nr 9  w okresie:   01.07.22 - 25.07.22,
            • w miesiącu sierpniu pełni  Przedszkole nr 11  w okresie: 01.08.22 -  24.08.22.

Warunki przyjęcia dziecka na dyżur :

1. Liczba wychowanków w oddziale nie może przekraczać 25 dzieci, a w przypadku grupy w której przebywają dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego limit wynosi 20.
            2. Dziecko/dzieci obojga rodziców pracujących oraz którzy nie zalegają z opłatami za świadczenia przedszkolne.
            3. Dzieci niepełnosprawne mają zapewnione miejsce w przedszkolu macierzystym z uwagi na kadrę specjalistyczną.
            4. Pierwszeństwo w przyjęciu na dyżur wakacyjny mają dzieci uczęszczające do dyżurującego przedszkola, a następnie dzieci z innych przedszkoli.
            5. Przedłożenie stosownego zaświadczenia z zakładu pracy o niekorzystaniu przez rodzica z urlopu wypoczynkowego w czasie trwania dyżuru pełnionego przez przedszkole.
            6. Opłatę za przedszkole należy uiścić w kancelarii przedszkola pełniącego dyżur w następujących terminach:

- za pobyt na dyżurze wakacyjnym w lipcu - opłatę należy uiścić do 30 czerwca 2022 r. w  kancelarii  przedszkola

1. Brak uiszczenia opłaty jest równoznaczny z rezygnacją z pobytu dziecka w przedszkolu dyżurującym.

Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny wraz z załącznikiem można pobrać w terminie od 04.05.2022 r.  do  20.05.2022 r.  w kancelarii przedszkola, do  którego obecnie uczęszcza dziecko lub  drogą elektroniczną ze strony www.przedszkolenr9.edupage.org

Wypełniony wniosek wraz z załącznikiem należy złożyć w kancelarii   dyżurującego przedszkola od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówki  do dnia 20.05.2022 r. do godz. 12:00

Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Bardzo proszę o zapoznanie się z Regulaminem Rekrutacji na dyżur wakacyjny oraz wypełnienie stosownych dokumentów.

Dokumenty do pobrania:

1. Zalacznik_nr_2._Poswiadczenie_z_zakladu_pracy.pdf
            2. Zalacznik_nr_3._Wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_przedszkola_w_okresie_letnim.pdf