• ZAPROSZENIE NA IMIENIMY PATRONA PRZEDSZKOLA

• Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Społeczność Przedszkola nr 9 im. Andrzeja Komonieckiego, zapraszają wszystkich mieszkańców oraz pasjonatów naszej małej ojczyzny, na szczególną uroczystość – imieniny zacnego wójta Andrzeja Komonieckiego, czyli Święto Patrona Przedszkola, które odbędą się dnia 29 listopada 2023 r. o godzinie 9:30 w sali Miejskiego Centrum Kultury.

Na spotkaniu przedszkolaki zaprezentują program artystyczny upamiętniający postać patrona. Będzie również prelekcja kustosza żywieckiego muzeum Pani Doroty Firlej o kronikarzu oraz na temat naszego największego dziedzictwa – stroju mieszczańskiego, tańców żywieckich i rzemieślniczych tradycji.

• DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

• 6 listopada do Przedszkola przybyły Królewny, Księżniczki, Elzy, Spidermany, pieski z Psiego Patrolu, Myszka Miki, smoki, kotki, Kubuś Puchatek oraz wiele innych wspaniałych bohaterów bakkowych i baśniowych. Była wspaniała zabawa.