• PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE MOTYLKI

• 21 marca w grupie MOTYLKI w oddziale II miało miejsce ważne wydarzenie- Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały program wiosenny, złożyły uroczystą przysięgę i zostały PASOWANE NA PRZEDSZKOLAKA przez Panią Dyrektor. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom, rożek obfitości i medal. Witamy oficjalnie w naszej społeczności przedszkolnej.

• PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA GRUPY BIEDRONECZKI

• 23 marca to ważna data dla grupy BIEDRONKI z oddziału I. W tym dniu Biedroneczki zostały PASOWANE NA PRZEDSZKOLAKA. Dzieci zaprezentowały program artystyczny słowno-muzyczny. Następnie złożyły uroczystą przysięgę i zostały Pasowane na Przedszkolaka przez Pania Dyrektor. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom,rożek obfitości i medal. Witamy oficjalnie w naszej społeczności przedszkolnej.

• KOROWÓD WIOSENNY

• W pierwszy dzień Wiosny nasze przedszkolaki wybrały się do Parku Żywieckiego,gdzie razem z innymi Przedszkolami z naszego miasta a także Panem Burmistrzem Antonim Szlagorem oraz Panem vice Burmistrzem Markiem Czulem przeszli w Wiosennym Korowodzie witać Wiosnę.

• WARSZTATY W MIEJSKIM CENTRUM EKOLOGICZNYM

• 20 marca dzieci z oddziały V wzięy udział w warsztatach w Miejskim Centrum Ekologicznym w Żywcu pod hasłem "Przyjaciele rzeki Soły i Jeziora Żywieckiego" prowadzonych przez Polski Związek Wędkarski Żywiec Zabłocie. Spotkanie pogadanką o faunie górskich rzek rozpoczął Pan Bogusław Juźwa. Na koniec uczestnicy mieli okazję zobaczyć, jak robi się przynętę wędkarską. Pokaz przeprowadził Pan Piotr Kliś.

• POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

• 15 marca w Miejskim Centrum Kultury odbył się POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI. Jest nam miło poinformować, iż Antoś z oddziału V zdobył WYRÓŻNIENIE. Serdecznie gratulujemy!!!

• MISS POLSKI I DROGÓWKA O BEZPIECZEŃSTWIE DWA SŁÓWKA

• "Miss Polski i Drogówka o Bezpieczeństwie Dwa Słówka" udział w akcji zorganizowanej przez Policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. Przedszkolaki z oddziału VII przygotowały laurki z życzeniowym Radami dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny. Wspólnie z policjantami oraz Miss Polski 2019 wręczali laurki mieszkańcom naszego miasta na Żywieckim Rynku.