• ROZSTRZYGNIĘCIE RODZINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

• 30 PAŹDZIERNIKA odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród z rodzinnego konkursu plastycznego "KAROCA DLA KOPCIUSZKA". Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w konkursie, za ogrom pracy, pomysłowość i zaangażowanie. Wszystkie prace zostały wyróżnione i nagrodzone.

Więcej zdjęć na FB.

• DZIEŃ DYNI

• W piątek 28 października we wszystkich grupach obchodziliśmy DZIEŃ DYNI. Dzieci poznały gatunki i rodzaje dyń, potrawy z dyń, był dyniowy tor przeszkód a przede wszystkim wspaniała zabawa

• 14 października DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji  Dnia Edukacji Narodowej dzieci z oddziałów III, IV i V przygotowały uroczystą akademię.

Wszystkim pracownikom przedszkola życzymy radości,wytrwałości, sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

• DZIEŃ DRZEWA

• Z okazji Dnia Drzewa- 10 PAŹDZIERNIKA dzieci z oddziałów III, VI i VII zasadziły jabłonkę oraz krzewy ozdobne.

• STREFA CHWAŁY

• W Miejskim Centrum Kultury w Żywcu odbyły się przesłuchania do Festiwalu Piosenki Religijnej STREFA CHWAŁY.

Jagoda i Nikola z oddziału VII oraz Zosia, Liliana i Ola z oddziału V reprezentowały nasze Przedszkole.

• ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT

• Zachęcamy do udziału w akcji "WSPOMÓŻ PSIAKA LUB KOCIAKA" ze Schroniska dla Zwierząt FUTRZANY LOS w Żywcu. Zbiórka trwa do 27.10.br . Dobro powraca

• KOPCIUSZEK W MCKu

• 5 października dzieci z oddziałów III,IV i V wybrały się do Miejskiego Centrum Kultury na przedstawienie teatralne pt:" Kopciuszek".

• WIZYTA POLICJANTÓW

• 3 października odwiedziła nas Pani Policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu w ramach akcji " Bezpieczna droga do przedszkola". Funkcjonariuszka przypomniała przedszkolakom zasady ruchu drogowego oraz jak należy być bezpiecznym. Ogromną radość dzieciom sprawiła wizyta Sznupka.

• WARSZTATY FRYZJERSKIE

• Oddział V - W ramach projektu "Mogę być kim chce" odbyły się warsztaty fryzjerskie. Odwiedziły nas uczennice z ZSBD w Żywcu. Dzieci poznały zawód fryzjera. Miały także możliwość wykonania własnych fryzur.

Dzieci wysłuchały również bajki o wizycie u fryzjera pt" O fryzjerskiej przygodzie i jej efektach"

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA NA GÓRALKĄ NUTĘ

• 22 września świętowaliśmy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA "NA GÓRALSKĄ NUTĘ". Dzieci z poszczególnych oddziałów zaprezentowały Rodzicom i przybyłym gościom wśród których był m.in. Burmistrz miasta Pan Antoni Szlagor, vice burmistrz Pan Marek Czul, Pani Małgorzata Pawlik prezes ZNP, Pani Jolanta Gruszka, Pani Małgorzata Ostrowska- twórca ludowy, radni Tomasz Kotajny oraz Marcin Wróbel krótkie utwory i tańce góralskie. Były konkursy, wspólne malowanie pary góralskiej a także słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę. Dziękujemy również Kapeli z zespołu ŻYWCZANIE za wspaniałą atmosferę i oprawę muzyczną.

• EKO PIKNIK

• 21 września dzieci z oddziałów III, VII i VIII uczestniczyły w EKO PIKNIKU na żywieckim rynku.