• WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

• W dniach 30.11 i 01.12 br dzieci z oddziałów VI, VII i VIII uczestniczyły w Warsztatach świątecznych - Poznanie tradycji żywiecczyzny - Jukace Noworoczni "Dziady". Malowanie kolorowymi farbami czapki ze strojów Jukaca wykonanej z masy gipsowej.

• IMIENINY NASZEGO PATRONA

• 29 listopada w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu odbyła się uroczysta gala Imieniny Patrona przedszkola ANDRZEJA KOMONIECKIEGO. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor, ks. Proboszcz Grzegorz Gruszecki, Kustosz Muzeum Miejskiego w Żywcu Dorota Firlej, Twórca Ludowy Małgorzata Ostrowska, Prezes ZNP Małgorzata Pawlik, Asysta Żywiecka, Radni:Tomasz Kotajny oraz Marcin Wróbel a przede wszystkim Potomkowie Jędrzeja Komonieckiego.

Były tańce Mieszczan oraz Górali żywieckich prezentowane przez dzieci z oddziałów VI i VII.

Kustosz Muzeum Pani Dorota Firlej zaprezentowała prezentacje multimedialną dot Jędrzeja Komonieckiego.

Uroczyste świętowanie poprzedziło odśpiewanie przez wszystkich zgromadzonych HYMNU PRZEDSZKOLA.

• 25 LISTOPADA DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

• Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie recytowały wiersze o misiach, oglądały bajki, bawiły się przy piosenkach: „Pluszowy Miś”, „Ja jestem niedźwiadek”, „Dwa malutkie misie", „Jadą, jadą misie", brały udział w zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, degustowały różne rodzaje miodu i  wykonywały prace plastyczne.więcej zdjęć na fb.