• POZNAJEMY WRÓBELKA ELEMELKA

• Dzieci z oddziału III rozpoczęły realizację Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego " Wróbelka Elemelka poznajemy, z nim przygody dzielić chcemy".

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA " NA GÓRALSKĄ NUTĘ"

• 20 września br odbyło się Święto Przedszkolaków " Na góralską nutę". Wszystkie przedszkolaki ubrane w stroje góralskie zaprezentowały krótkie wiersze lub piosenki góralskie zebranym Rodzicom oraz zaproszonym gościom, wśród których był Burmistrz Miasta Pan Antoni Szlagor, vice Burmistrz Pan Marek Czul, Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego - oddział Żywiec Pani Małgorzata Pawlik oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Pani Jolanta Gruszka. Były konkursy dla Rodziców, Fotobudka. Dziękujemy Kapeli z Zespołu "ŻYWCZANIE" za uświetnienie muzyką na żywo tego dnia oraz Wszystkim Rodzicom za przybycie i zaangażowanie. Więcej zdjęć na FB.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA " NA GÓRALSKĄ NUTĘ"

• 20 września Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka i z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców wraz z dziećmi na wspólne świętowanie. W tym dniu w godzinach 15:00 - 17:00 w ogrodzie przedszkolnym odbędzie się Święto Przedszkolaków " Na góralską nutę". Będą wspólne zabawy, tańce przy Kapeli Góralskiej. Bardzo prosimy aby każde dziecko miało akcent góralski.W razie niepogody zabawa odbędzie się w Przedszkolu. Zapraszamy!!!!

• DZIEŃ KROPKI

• 15 września to MIEDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI to święto kreatywności,odwagi i zabawy . Dzieci z oddziałów I, II, III, IV, i V uczciły ten dzień wspaniałą zabawą, zadaniami oraz wykonywały piekne prace plastyczne, których motywem przewodnim oczywiści była kropka. Więcej zdjęć na FB