• OFERTA PRACY

• Przedszkole nr 9 w Żywcu zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia do pracy z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego - zespół Aspregera w wymiarze 20/20 od zaraz. CV proszę przesyłać na adres mailowy: przedszkolenr9@poczta.fm--Z poważaniem,Agata Caputa

KLAUZULA INFORMACYJNA

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedszkole nr 9, 34-300 Żywiec, tel. 33 861 43 38, email: przedszkolenr9@poczta.fm

2. W sprawach związanych z danymi osobowymi można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Urzędu Miejskiego w Żywcu: email: ochronadanychosobowych@zywiec.pl

3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art.6 ust 1 lit c RODO ) wynikającego z następujących przepisów:a) ustawy z dnia 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej,

b) rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 roku w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.

4.Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom.

5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres co najmniej 5 lat (licząc od następnego roku po złożeniu wniosku).

6. Posiada Pani/Pan prawo do:a) dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania lub uzupełnienia,b) ograniczenia przetwarzania danych,c) wniesienia skargi o naruszenie zasad ochrony danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Podanie przez Panią/Pana danych niezbędnych do realizacji złożonego wniosku wynika z ustawy z dnia 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej oraz orzecznictwa sądów administracyjnych i jest obligatoryjne. W pozostałym zakresie ich przekazanie ma charakter dobrowolny. W przypadku postępowania zmierzającego do wydania decyzji administracyjnej może Pani/Pan zostać poinformowana/y o konieczności uzupełnienia danych.

8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania, o którym mowa w art. 22 RODO.

• DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

• 4 listopada do przedszkola zawitały Myszki Miki, Królewny, Księżniczki, Elzy, Spidermeny,Pszczółki Maje,Psi Patrol, Rycerze i inni superbohaterowie ponieważ obchodziiśmy DZIEŃ POSTACI Z BAJEK. Zachęcamy do obejrzenia galeri na FB.

• JESIENNE BUKIETY

• Podczas obchodów Dnia Dyni każda grupa wspólnie wykonała jesienne bukiety z dynią w roli głównej. Powstały przepiękne kompozycje, które można oglądac przed wejściem głównym do przedszkola.

• POLECAMY ARTYKUŁ

• W najnowszym numerze "Nad Sołą i Koszarawą" można przeczytać artykuł na temat Dnia Przedszkolala " Na góralską nutę", który odbył się we wrześniu w przedszkolu.

• PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

• 21 października odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "PORTRET RODZINY - DRZEWO GENEALOGICZNE".

I miejsce Lena Sz. oddział VI

II miejsce Kinga G. oddz VII

III miejsce Lilianka W. oddz. VII

Wyróżnienia :Maja O., Martynka G., Zosia Ś., Alan J.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie plastycznym otrzymały nagrody, dyplomy i słodki upominek. Gratulujemy!!! Dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

• WIZYTA PANI MAŁGORZATY OSTROWSKIEJ

• W dniach 17-18.10. 2022 gościliśmy w przedszkolu wspaniałą osobę, twórcą ludowym Panią Małgorzatę Ostrowską, która zapoznała dzieci z tradycyjnymi strojami mieszczan i górali żywieckich.

• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ. Dzieci z oddziałów V, VI i VII zaprezentowały krótki program artystyczny dla wszystkich grup oraz pracowników przedszkola.

• "PINOKIO"

• 7 października dzieci z oddziałów III, IV, V, VI, VII i VIII wybrały się do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu na spektakl teatralny pt "Pinokio".

• WIZYTA POLICJANTÓW

• Spotkanie z Policjantami.

4 października gościliśmy Policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu, którzy przeprowadzili pogadankę dydaktyczno - edukacyjną "BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA". Wszystkie przedszkolaki utrwaliły zasady ruchu drogowego oraz jak należy być bezpiecznym. Niespodzianką było także spotkanie ze Sznupkiem. Przedszkolaki otrzymały odblaski, które sprawiły im wiele radości.

• POZNAJEMY WRÓBELKA ELEMELKA

• Dzieci z oddziału III rozpoczęły realizację Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego " Wróbelka Elemelka poznajemy, z nim przygody dzielić chcemy".

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA " NA GÓRALSKĄ NUTĘ"

• 20 września br odbyło się Święto Przedszkolaków " Na góralską nutę". Wszystkie przedszkolaki ubrane w stroje góralskie zaprezentowały krótkie wiersze lub piosenki góralskie zebranym Rodzicom oraz zaproszonym gościom, wśród których był Burmistrz Miasta Pan Antoni Szlagor, vice Burmistrz Pan Marek Czul, Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego - oddział Żywiec Pani Małgorzata Pawlik oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Pani Jolanta Gruszka. Były konkursy dla Rodziców, Fotobudka. Dziękujemy Kapeli z Zespołu "ŻYWCZANIE" za uświetnienie muzyką na żywo tego dnia oraz Wszystkim Rodzicom za przybycie i zaangażowanie. Więcej zdjęć na FB.