• WIZYTA POLICJANTÓW

• 3 października odwiedziła nas Pani Policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu w ramach akcji " Bezpieczna droga do przedszkola". Funkcjonariuszka przypomniała przedszkolakom zasady ruchu drogowego oraz jak należy być bezpiecznym. Ogromną radość dzieciom sprawiła wizyta Sznupka.

• WARSZTATY FRYZJERSKIE

• Oddział V - W ramach projektu "Mogę być kim chce" odbyły się warsztaty fryzjerskie. Odwiedziły nas uczennice z ZSBD w Żywcu. Dzieci poznały zawód fryzjera. Miały także możliwość wykonania własnych fryzur.

Dzieci wysłuchały również bajki o wizycie u fryzjera pt" O fryzjerskiej przygodzie i jej efektach"

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA NA GÓRALKĄ NUTĘ

• 22 września świętowaliśmy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA "NA GÓRALSKĄ NUTĘ". Dzieci z poszczególnych oddziałów zaprezentowały Rodzicom i przybyłym gościom wśród których był m.in. Burmistrz miasta Pan Antoni Szlagor, vice burmistrz Pan Marek Czul, Pani Małgorzata Pawlik prezes ZNP, Pani Jolanta Gruszka, Pani Małgorzata Ostrowska- twórca ludowy, radni Tomasz Kotajny oraz Marcin Wróbel krótkie utwory i tańce góralskie. Były konkursy, wspólne malowanie pary góralskiej a także słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę. Dziękujemy również Kapeli z zespołu ŻYWCZANIE za wspaniałą atmosferę i oprawę muzyczną.

• EKO PIKNIK

• 21 września dzieci z oddziałów III, VII i VIII uczestniczyły w EKO PIKNIKU na żywieckim rynku.

• II ZJAZD RODZINY KOMONIECKICH

• 9 września odbył się II zjazd Rodzinny Komonieckich. Potomkowie patrona naszego Przedszkola spotkali się z delegacją przedszkolaków w Urzędzie Miasta.

• HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

• Witamy po wakacjach!!!

Harmonogram spotkań z Rodzicami:

5 września tj wtorek: grupa I i II godz. 15:15

grupa III godz. 15:30

6 września tj jest środa: grupa IV godz. 15:15

grupa V godz. 15:30

grupa VIII godz. 15:45

7 września tj jest czwartek: grupa VI godz. 15:15

grupa VII godz.15:30

Serdecznie zapraszamy!!!

• WYPRAWKA DO PRZEDSZKOLA

• Rok szkolny rozpoczynamy 01.09 tj PIĄTEK

Dzieci 3 i 4 letnie przynoszą podpisaną pełnym imieniem i nazwiskiem pościel oraz piżamę.

Wszystkie dzieci:

-bezpieczne ,wygodne obuwie zmienne na gumowej podeszwie ( podpisane)

ARTYKULY HIGIENICZNE:

-papier toaletowy

-reczniki papierowe

-chusteczki higieniczne suche i nawilżane

-mydło w płynie ( saszetka do dozownika)

DZIECI STARSZE:

szczoteczka do zębów w opakowaniu podpisana,

kubek i pasta

WSZELKIE DODATKOWE INFORMACJE ZOSTANĄ PAŃSTWU PRZEKAZANE WRAZ Z USTALONYM TERMINEM ZEBRAŃ.

• WAKACJE

• Dziękujemy za wspólny rok !! Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji, pełnych słońca i odpoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu.

• KONKURS PLASTYCZNY " UŚMIECHNIJ SIĘ"

• 20 czerwca w Ratuszu odbyło się rozdanie nagród w Konkursie Plastycznym "UŚMIECHNIJ SIĘ", organizowanym przez panią dr n. med. Urszulę Kalińską, specjalistkę zdrowia publicznego z Gabinetu Profilaktyki Stomatologicznej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Żywcu. Laureatem konkursu został Alan z oddziału VII-zdobywajac wyróżnienie. Zuzia z oddziału VII, Zosia i Maja z oddziału VI również otrzymały nagrody za udział w konkursie .

• PRZEGLĄD MAŁYCH FORM SCENICZNYCH

• 3 czerwca w Amfiteatrze pod Grojcem odbył się 11Przeglad Małych Form Scenicznych PRZEDSZKOLAKI DLA MIASTA ŻYWCA pod honorowym patronatem burmistrza miasta Pana Antoniego Szlagora. Nasze przedszkole reprezentował oddział VII w pięknym programie "Na poważnie i na wesoło"

Przedszkolaki zaprezentowały się w utworze "Puszek Okruszek" oraz Tańcu z chusteczkami.

• OGNISKO -oddział VI i VIII

• 1 czerwca dzieci z oddziałów VI i VIII wybrały się na wycieczkę do Zajazdu Dębina. Było ognisko, tańce i zabawy na świeżym powietrzu.

• DZIEŃ DZIECKA -oddział III, IV i V

• DZIEŃ DZIECKA -aktywnie, wesoło, tanecznie i na świeżym powietrzu. Wszystkim dzieciom życzymy samych pogodnych dni, radości, przyjaźni i beztroskiego dzieciństwa.